logo

Продажба на продукти на марка Corning за България   

Продуктите на Corning се предлагат в България в продължение на над десет години. Благодарение на опита и връзките изградени с много производители през годините сме способни да Ви предоставяме конкурентни цени за всички продукти с индустриално приложение. Ние ще Ви изготвим най-добрата оферта за всички модели. Гарантираме най-добра цена и срок на доставка. Ако не намирате търсеният модел, моля не се колебайте да се свържете с нас.

Нашата фирма не е оторизиран дистрибутор, представител или производител на тази марка. Всички показани марки ипродукти се притежават и принадлежат на съответните производители!

Продуктова линия Corning

456259

Kit, Supersomes Human CYP2C19 + reductase + b5, 0.5 nmol

56260.

Aromatase assay kit, Supers omes™ Human CYP19 (Aromatase) + reductase, 0.5 nmol

catalog no: CLS4910

pipetting aids, Stripettor™ with sterile filter, rechargeable battery and recharger/adapter, USA plug

CCH-CP24-A9

Fiber Patch Panel Access Panels

CCH-RM12-59-P03RH NUR USA

12F ПОНИЖЕНА ДЪЛБОЧИНА CCH MOD SC DPX SM 9/125 CER INSERT / невменяем КЪЩА 3M опашка SM

CCS-01U

CORNING-C CCS-01U Килер CONNECTOR & снаждане ЖИЛИЩНИ 1U - ADD 2 PNLS ADD 2 снаждане TRAYS

LCCLCCD3-UPSM

Corning Fiber Patch Cable - 3m - Single Mode - LC/LC

LCCLCCD5-UPSM

Corning Fiber Patch Cable - 5m - Single Mode - LC/LC

LCCSCCD3-UPSM

Corning Fiber Patch Cable - 3m - Single Mode - SC/LC

LCCSCCD5-UPSM

Corning Fiber Patch Cable - 5m - Single Mode - SC/LC

M67-048

CORNING-C сплайс КОНТЕЙНЕР ЗА 12 ВЛАКНА SM / ММ термосвиваем FUSION снаждания

OptiSplice M90i

Fusion Splicer, including breaker and power supply

PCH-04U

Fiber Patch Panel Enclosure

ИЗПРАТЕТЕ ЗАПИТВАНЕ