CL-8-36 Catu продажби в България

Марка Catu
Продукт CL-8-36
Описание Фиксиран полюсен фазов компаратор - вътрешна употреба
Вътрешен код IMP4195674
Tегло 1.1
Митнически код 90309085
Техническа Спецификация Точно определяне на разликите между фазите Подходящ за използване на HV системи от 2 до 36kV Предлага се като стандартен стълб или разтегателен стълб

         Открийте високото качество и производителност на Catu CL-8-36 с ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd. в България. Независимо дали търсите надеждност или ефективност, този продукт отговаря на всички ваши индустриални нужди.

CL-8-36 е проектиран да осигури оптимална производителност и издръжливост в различни приложения. Известен със своята висококачествена изработка и иновативни функции, той е предпочитан избор за професионалисти.

Ключови характеристики на CL-8-36:

  • Висока производителност: Инженерно решение за отлични резултати.
  • Издръжлива конструкция: Изработен от висококачествени материали за дълготрайна употреба.
  • Иновативен дизайн: Включва най-новите технологии за подобрена ефективност.
  • Икономически ефективен: Предлага голяма стойност за парите си с конкурентни цени.

В ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd. предлагаме CL-8-36 на конкурентни цени и с най-бързи срокове на доставка в цяла България. Нашият експертен екип е готов да ви помогне с всички ваши запитвания и да предостави персонализирани решения, които да отговарят на вашите специфични нужди.

Защо да изберете ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd.?

  • Експертна помощ: Получете помощ от нашия компетентен екип за всички въпроси, свързани с продуктите.
  • Конкурентни цени: Ние предлагаме едни от най-добрите цени на пазара.
  • Бърза доставка: Възползвайте се от нашата ефективна мрежа за бърза доставка.
  • Удовлетвореност на клиентите: Нашата ангажираност към обслужването на клиентите гарантира отличен опит при покупка.

Вземете своята оферта днес! Готови ли сте да подобрите операциите си с CL-8-36? Свържете се с нас сега за персонализирана оферта. Попълнете формуляра по-долу или ни изпратете имейл със запитването си. Нека ви помогнем да направите икономически ефективен, качествен избор за вашия бизнес.     

Важно съобщение: Докато ние доставяме продукти на Catu, ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd. не е оторизиран дистрибутор. Всички права са запазени за производителите и техните официални партньори. 

Къде мога да купя CL-8-36 на Catu в България?

Можете да закупите CL-8-36 на Catu от ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd.. Обслужваме клиенти в цяла България, като предлагаме конкурентни цени и надеждно обслужване.

Каква е цената на CL-8-36?

За персонализирана оферта и информация за наличността, моля, попълнете нашата контактна форма или се свържете с нас по телефона. Ние сме ангажирани да ви предоставим решения, които отговарят на вашите специфични изисквания.

Кой е официалният дистрибутор или продавач на Catu в България?

Въпреки че не сме официален дистрибутор или продавач на Catu в България, ние набавяме нашите продукти от надеждни канали и предлагаме оригинално оборудване на Catu на конкурентни цени.

Как мога да получа достъп до каталози, ръководства за употреба, техническа документация и PDF файлове за CL-8-36?

Можете да получите достъп до каталозите, ръководствата за употреба и техническата документация за CL-8-36 на нашия уебсайт. Посетете секцията с ресурси или се свържете с нас директно, за да получите специфични документи.

Предоставяте ли техническа поддръжка за CL-8-36?

Въпреки че не предлагаме директна техническа поддръжка, можем да ви помогнем да се свържете с производителя, за да получите необходимата помощ.

Още продукти на:Catu

CG-35-2

(RUBBER GLOVES BOX.)

CG-40-C

Изолационни ръкавици съгласно EN 60903 KL. 4, 36000 V Гр. 10

MO-65204

ИЗОЛИРАНИ ОТВЕРТКИ — ПЛОСКО ОСТРИЕ IEC 60900

CG-40-D

Paires de gants

CG-96-(*)

CG-96 Industrial Gloves (pair) 120 Team - - -Various sizes: (*) A=size 8, B=size 9, C=size 10, D=size 11. Lieferzeit (Wochen nach AE) 0,129

CG-98-C

(LV WORK OVERGLOVES SIZE 10.)

CL 4.45/2

40 KV Control pen

CL 400 LUMIFIX

Проверяващият LUMIN.PERMANENT напрежението 5000-75000V Високо напрежение Meter 34,5kv

CL- 4-10/30-2

Détecteur de présence de tension ( 5.5 Kv)

CATU CL-4-10/30-2

Неонова тръба HV детектор

CL-2-10/30 2

Неонова тръба HV ДЕТЕКТОР

CL-2-5/36-2

Neon Tube HV детектор

CL4/03-36/2US

НЕОНОВА ТРЪБА HV ДЕТЕКТОР

CATU CL-40010 (1 Pack = 3 Pcs.)

ПОСТОЯННО диоди ИНДИКАТОР

CATU CL-4-41/2

Детектор за напрежение с LED индикатор за вътрешно ползване

CL-5-36

(ФАЗОВ ТЕСТЕР 5/36KV W ТЕСТОВЕ)

CL-8-36/1

(Catu, Two-pole phase comparator c/w Probe Extenders (Indoor))

CM-45

Маневриращ полюс

CM-1-10

Капак за пръчка 1.00/1,30 м

CM-4360-E

IEC 60855 39MM STICK 3 ELEM 6M LONG. Weight: 7,5 kg/unit. Toll number: 70191990. Country of origin: FR. Gefahrgut für Luft- oder Seefracht: Nein.

CL-4-41-C

Детектор за напрежение на стик

CL-4-41-K

Детектор за напрежение на стик

CATU CM-7-10-A

33 KV HIGH VOLTAGE DISCHARGE ROD

CM-7-10-A

Major Stick Basic Element

CS-225

225 kV 2.25m спасителен стълб

CS45

Изолационна спасителен пръчка

ИЗПРАТЕТЕ ЗАПИТВАНЕ