Купете QT50R-EU-AFHQ от Banner Engineering в България

Марка Banner Engineering
Продукт QT50R-EU-AFHQ
Описание Фотоелектрични сензори от серия R-Gage Радарен сензор
Вътрешен код IMP4982723
Tегло 0.363
Техническа Спецификация

Регулируемо поле; Изходи: Биполярни: 1 NPN; 1 PNP; Захранващо напрежение: 12-30 V dc; Обхват: 2.0 - 24 m; 5-пинов M12 интегрален QD


         Открийте високото качество и производителност на Banner Engineering QT50R-EU-AFHQ с ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd. в България . Независимо дали търсите надеждност или ефективност, този продукт отговаря на всички ваши индустриални нужди.

QT50R-EU-AFHQ е проектиран да осигури оптимална производителност и издръжливост в различни приложения. Известен със своята висококачествена изработка и иновативни функции, той е предпочитан избор за професионалисти.

Ключови характеристики на QT50R-EU-AFHQ :

  • Висока производителност: Инженерно решение за отлични резултати.
  • Издръжлива конструкция: Изработен от висококачествени материали за дълготрайна употреба.
  • Иновативен дизайн: Включва най-новите технологии за подобрена ефективност.
  • Икономически ефективен: Предлага голяма стойност за парите си с конкурентни цени.

В ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd. предлагаме QT50R-EU-AFHQ на конкурентни цени и с най-бързи срокове на доставка в цяла България . Нашият експертен екип е готов да ви помогне с всички ваши запитвания и да предостави персонализирани решения, които да отговарят на вашите специфични нужди.

Защо да изберете ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd. ?

  • Експертна помощ: Получете помощ от нашия компетентен екип за всички въпроси, свързани с продуктите.
  • Конкурентни цени: Ние предлагаме едни от най-добрите цени на пазара.
  • Бърза доставка: Възползвайте се от нашата ефективна мрежа за бърза доставка.
  • Удовлетвореност на клиентите: Нашата ангажираност към обслужването на клиентите гарантира отличен опит при покупка.

Вземете своята оферта днес! Готови ли сте да подобрите операциите си с QT50R-EU-AFHQ ? Свържете се с нас сега за персонализирана оферта. Попълнете формуляра по-долу или ни изпратете имейл със запитването си. Нека ви помогнем да направите икономически ефективен, качествен избор за вашия бизнес.     

Важно съобщение: Докато ние доставяме продукти на Banner Engineering, ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd. не е оторизиран дистрибутор. Всички права са запазени за производителите и техните официални партньори. 

Къде мога да купя QT50R-EU-AFHQ на Banner Engineering в България?

Можете да закупите QT50R-EU-AFHQ на Banner Engineering от ИМПЕКСРОН ООД - IMPEXRON Ltd.. Обслужваме клиенти в цяла България, като предлагаме конкурентни цени и надеждно обслужване.

Каква е цената на QT50R-EU-AFHQ?

За персонализирана оферта и информация за наличността, моля, попълнете нашата контактна форма или се свържете с нас по телефона. Ние сме ангажирани да ви предоставим решения, които отговарят на вашите специфични изисквания.

Кой е официалният дистрибутор или продавач на Banner Engineering в България?

Въпреки че не сме официален дистрибутор или продавач на Banner Engineering в България, ние набавяме нашите продукти от надеждни канали и предлагаме оригинално оборудване на Banner Engineering на конкурентни цени.

Как мога да получа достъп до каталози, ръководства за употреба, техническа документация и PDF файлове за QT50R-EU-AFHQ?

Можете да получите достъп до каталозите, ръководствата за употреба и техническата документация за QT50R-EU-AFHQ на нашия уебсайт. Посетете секцията с ресурси или се свържете с нас директно, за да получите специфични документи.

Предоставяте ли техническа поддръжка за QT50R-EU-AFHQ?

Въпреки че не предлагаме директна техническа поддръжка, можем да ви помогнем да се свържете с производителя, за да получите необходимата помощ.

Още продукти на:Banner Engineering

3083214 / TL50GYRAQ

LED индикатор - кула светлина

TL50RAQ

Общо предназначение LIGHT КУЛА гласов / един цвят RED,

TL50RQ

Общо предназначение LIGHT КУЛА / един цвят RED,

TL50RYGQ SKU 12024896581

YELLOW-RED-GREEN LIGHT COLUMN

VTBP6Q

Сензор за проверка Touch бутон

LS2TP30-450Q88

БАНЕР EZS ТИП2 ЧИФТ ЧИФТ 30ММ Х 450ММ

Q45ULIU64ACRQ6

Фотоелектричен сензор

SM2A31RQD

Мини-лъч серия индустриален стандартен сензор

SMA31EQD

мини-лъч серия индустриален стандартен сензор

SM2A312LV

СЕНЗОР, ФОТОЕЛЕКТРИЧЕСКИ, МИНИ ЛЪЧ РЕТРО

SM30SRL

Опто-сензор

3027285

Специфична информация за продукта не е налична

PPROCAM 74937

промишлена камера

PLUS P4 Edge

индустриална камера, фокус дължина 4мм - LCF04

Presence PLUS P4 Edge 1.3

промишлена камера, фокус дължина 8 мм LCF08

DS3-LD-045

Специфична информация за продукта не е налична

MAE4816 & MAR4816

Оптична завеса (предавател + приемник)

BMHE4A- C/BMHL4G- C- 77380 77380

Оптичен завеса дело

SLSP30-750Q88

БАНЕР КОТКА 4 ЧИФТ

K50LGXXPQ

50 мм LED индикатор с общо предназначение

K50LWXXP

50 мм LED индикатор с общо предназначение

K50LYXXP

50 мм LED индикатор с общо предназначение

K50LRXALSXP

50 мм запечатан силен звуков индикатор

3066452

фотосензор

MQDC-406

БАНЕР КОНЕКТОР

SLSR14-450Q8

БАНЕР ПРИЕМНИК

SLSE14-450Q8

ТЮРК БАНЕР EZ-ЕКРАН ИЗЛЪЧВАТЕЛ

ИЗПРАТЕТЕ ЗАПИТВАНЕ